מהפיכה חברתית בנסיעה במוניות

בואו להכיר את אפליקציית המוניות הראשונה שתוכל לחסוך לכם כסף גדול בנסיעות!

סוף סוף אתם הנוסעים בעלי הכוח. קבעו את מחיר הנסיעה שאתם מוכנים לשלם וסעו במחיר שתרצו. במקום להתפשר ולנסוע בתחבורה ציבורית צפופה, או במונית יקרה, אתם נכנסים לאפליקציה קובעים מחיר שמתאים לכם, והנהגים שממילא חוזרים ריקים בכיוון שלכם, ישמחו לקבל את הנסיעה בתנאים שלכם, ולאסוף אתכם ליעד במחיר שתציעו. 

איך זה עובד?

היכנסו לאפליקציה, בחרו את מועד הנסיעה, את יעד המוצא ויעד המטרה ואת המחיר שמתאים לכם - והנהגים יכולים לפנות אליכם עם המחיר שהצעתם.
לחילופין, גם אתם תוכלו לצפות במחירי הנסיעה שהציעו נהגי המוניות החוזרים ריקים מהיעד שתהיו בו, ולבחור במחיר שמתאים לכם.
Picab מחברת בין נהגי מוניות לנוסעים, ומאפשרת לנהג לחזור מנסיעה ארוכה עם מונית מלאה, ולכם הנוסעים – להשיג מחיר טוב הרבה יותר.

גם נהגי המוניות מרוויחים בגדול!

נהג מונית, אם גם לך נמאס לחזור ריק מנסיעות ארוכות, היכנס לאפליקציה ותתחיל למלא לעצמך את המונית.
במקום להתפשר ולחזור ריק, תוכל לצפות באנשים שמעוניינים בנסיעה במסלול שבו אתה אמור לחזור ריק מנסיעה ארוכה, להציע את מחיר הנסיעה שמתאים לך או לאשר את המחיר שהנוסע הציע כבר.
נוסעים שצריכים נסיעה בדיוק בכיוון הזה, יוכלו לאשר את המחיר שהצעת ולחזור איתך. כך תוכל לחזור מלא מהנסיעה ולהרוויח כסף גם בדרך חזרה מהיעד - זה בטוח כדאי יותר מלחזור במונית ריקה כשהדלק על חשבונך.

Picab - האפליקציה החברתית שהופכת את הנוסעים למרוצים ואת נהגי המונית למרוצים יותר!

*הנסיעות והשימוש באפליקציה הינם כפוף להוראות כל דין, בכפוף לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של האפליקציה ולהיענות נהגי מונית לבקשתכם

App-Store-Icon.png
SIMBLAWebsite Builder